Жіноча сумка через плече кросбоді сумочка чорна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: D326-525/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече кросбоді сумочка чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна сумка з декоративною ручкою-ланцюжком, прикрашеною шовковою хусткою. Виконана з гладкої турецької екошкіри. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня.
Ручка-ланцюжок знімна.
Розміри сумочки: 25 см ширина, 22 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 750 ₴






