Невелика жіноча сумка-мішок стильна модна чорна екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7675-590/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка-мішок стильна модна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка-мішок, невелика середня сумочка на кожен день. Сумка виконана з якісної приємної на дотик екошкіри, має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Зверху з боків від основної блискавки дві кишені на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 27см, висота посередині 19 см, висота з боків 27 см, глибина 8 см.
У комплекті довгий регульований ремінь 128 см, висота ручки 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 820 ₴








