Жіноча сумка-мішок велика містка красива бежева шкірзам

760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0527-530/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок велика містка красива бежева шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка сумка-мішок, прекрасна модель на кожен день. Сумка виготовлена з якісного структурного шкірозамінника, має одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина 30 см по дну, ширина по верху 37 см, висота 33 см, глибина 14 см.
Висота ручки 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 760 ₴

