Жіноча сумка через плече лакова невелика сумка бежева екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7707-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече лакова невелика сумка бежева екошкіра
Розміри сумки: 23х17х7см
Довжина ременя 145 см
Характеристики:
Матеріал – лакова екошкіра
Кількість відділень – 3
Ззаду зовнішня кишеня.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 850 ₴




