Жіноча сумка шоппер велика містка стильна чорна лео екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0495-510/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шоппер велика містка стильна чорна лео екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка виконана з гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 32 см. Ширина вгорі 42 см. Висота 30 см. Дно 12 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 770 ₴



