Сумка-рюкзак формат А4 містка м'яка сумка чорна екошкіра

660 ₴
- Немає в наявності
- Код: D635-460/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-рюкзак формат А4 містка м'яка сумка чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива новинка! Сумка 2в1 - рюкзак та містка сумка формату А4 красивої м'якої форми!
Дуже зручна та оригінальна модель, виконана з приємної на дотик екошкіри. У сумки два відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишеня на блискавці.
У сумки регульована ручка, висоту можна регулювати, ручки можна використовувати як лямки та носити сумку як рюкзак.
Розміри сумочки-рюкзака: ширина по дну - 33см, висота - 29см, глибина - 13см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 660 ₴








