Жіноча містка сумка модна чорна лазерна екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: D659-650/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка сумка модна чорна лазерна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з лазерної екошкіри, неймовірно приємної на дотикі У сумки одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 30х25х13см. В комплекті довгий регульований плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 880 ₴









