Жіноча стьобана сумка красива містка з ланцюжками молочна екошкіра

585 ₴
- Немає в наявності
- Код: D579-365/9
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стьобана сумка красива містка з ланцюжками молочна екошкіра
- Відправляємо Новою та Укрпоштою
- Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива новинка! Стьобана сумочка - класична модель на всі часи!
Містка сумка жіноча прямокутної форми - модель, для любительок елегантних сумочок. Сумка виконана із стьобаної екошкіри, має одне відділення з підкладкою на блискавці, розділене посередині перегородкою на блискавці.
Розмір сумочки: 33 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина.
Висота ручок 27 см. Без довгого ременя
Виробництво Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 585 ₴






