Жіноча сумка шоппер велика стильна синя натуральна замша+шкірзам

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0495-630/7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шоппер велика стильна синя натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка виконана з якісного шкірзаму та вставок з натуральної замші. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 32 см. Ширина вгорі 42 см. Висота 30 см. Дно 12 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 870 ₴





