Жіночий рюкзак на широкому ремені формату А4 сумка-рюкзак молочна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: D627-540/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак на широкому ремені формату А4 сумка-рюкзак молочна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Місткий стильний жіночий рюкзак формату А4, виконаний із якісної структурної екошкіри. Рюкзак має одне відділення на блискавці із підкладкою. Всередині кишеню для телефону та кишеню на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишеня на блискавці. З боків відкриті кишеньки.
Розмір рюкзака: 27 см ширина по низу, 31см висота, 15 см глибина. Плечові лямки регулюються, у комплекті широкий ремінь 70 см, можна носити як сумку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 770 ₴





