Жіноча сумка через плече кросбоді класична чорна екошкіра

660 ₴
- Немає в наявності
- Код: D287-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече кросбоді класична чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Оплата після передоплати 150 грн.
Новинка!
Класична жіноча сумочка через плече, виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Сумочка має три відділення з підкладкою під однією блискавкою. Середнє відділення додатково закривається на блискавку. Всередині кишеня для телефону та кишеня на блискавці.
Попереду і на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 16 см, ширина 25 см, глибина – 7см.
У комплекті знімний широкий ремінь, довжина 135см. Довжина ручки 49см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 660 ₴









