Женская сумка среднего размера містка м'яка світло-бежева екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: D648-540/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская сумка среднего размера містка м'яка світло-бежева екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива новинка!
Дуже зручна та жіночна модель, виконана з приємної на дотик екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишені на блискавці.
Розміри сумочки: ширина по дну - 31см, висота - 24см, глибина - 13см.
Висота ручки 20см. довжина ручки 42 см. Довжина ременя 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Світло бежевий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 770 ₴









