Жіноча сумка шоппер велика стильна моко натуральна замша+шкірзам

990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0495-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шоппер велика стильна моко натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки: 42х30х12см
Висотадовгих ручок – 30см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал –натуральна замша + шкірзам
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴



