Жіноча сумка невелика сумочка чорна натуральна замша+екошкіра

995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78566-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка невелика сумочка чорна натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки:26х17х8см
Довжина ручки – 66см
Довжина ременя 144 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 2
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 660 мм |
| Довжина плечового ременя | 1440 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 995 ₴









