Класична жіноча сумка ділова офісна сумочка чорна екошкіра

850 ₴
- В наявності
- Код: 0595-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична жіноча сумка ділова офісна сумочка чорна екошкіра
Розміри сумки: 33х24х13см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 3
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴









