Жіноча каркасна сумка ділова класична чорна натуральна замша+екошкіра

980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73606-710/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична чорна натуральна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічної прямокутної форми - ідеальний варіант як повсякденна офісна сумка. Сумка виготовлена з натурально замші з тисненням під рептилію попереду та гладкої екошкіри ззаду. Має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, дві відкриті кишені та кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Дві ручки і знімний ремінь.
Розміри сумочки: ширина дном 32 см, ширина по верху 38 см, висота 26 см, глибина 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 980 ₴









