Жіноча каркасна сумка ділова класична під рептилію чорна екошкіра

865 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77606-625/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична під рептилію чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічної прямокутної форми - ідеальний варіант як повсякденна офісна сумка. Сумка виготовлена з якісної турецького екошкіри з тисненням під рептилію. Має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, дві відкриті кишені та кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Дві ручки і знімний ремінь.
Розміри сумочки: ширина дном 32 см, ширина по верху 38 см, висота 26 см, глибина 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 865 ₴








