Велика жіноча сумка-мішок м'якої форми красива модна чорна екошкіра

900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70196-670/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка-мішок м'якої форми красива модна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Модна новинка!
Красива містка сумка жіноча формата А4, виконана з м'якої приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині кишені на блискавці і кишені для телефону.
Ззаду – кишеня на блискавці.
- Розміри: Ширина по дну 31 см, ширина в самому широкому місті 42 см, висота по центру 31 см, глибина 12 см.
- Довгий регульований ремінь
- Довжина коротких ручок - 45 см
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 900 ₴









