Замшева жіноча сумка-мешок модна чорна натуральна замша+екошкіра

1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78559-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка-мешок модна чорна натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки:44х32х9см
Довжина ручки – 40см
Без довгого ременя
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴









