Стильна жіноча сумка міська модна класична чорна шкірзам

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1750-570/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка міська модна класична чорна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою та містка жіноча сумка - чудовий вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою більшу сумочку. Модель виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумки одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишені на блискавці.
Розмір сумки 31х24х13см. Висота ручок 17 см. У комплекті плечовий ремінь 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
- Ціна: 820 ₴









