Жіноча сумка саквояж коричнева натуральна замша+екошкіра

1 090 ₴
- В наявності
- Код: 53773-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж коричнева натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки:34,5х21х13см
Довжина ременя 138 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 1
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 090 ₴





