Жіноча сумка саквояж формат А4 містка моко натуральна замша+шкірзам

980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1755-720/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж формат А4 містка моко натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника, попереду під маленьким козирьком велика кишеня на блискавці У сумки одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 30х24х15см. Висота ручок 15 см. В комплекті широкої плечовий ремінь (120 см з карабінами).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 980 ₴








