Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня чорна екошкіра

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76552-590/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічною прямокутної форми - ідеальний варіант в якості повсякденної офісної сумки. Сумка виконана з якісної турецької екокожі. Має одне відділення на блискавц з підкладкою, всередині пергородка на блискавці, дві відкритих кишені і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавки.
Дві ручки і знімний ремінь.
Розміри сумочки: 32 см внизу, 29 см зверху, 24 см ширина, 11см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 119 мм |
- Ціна: 890 ₴






