Жіноча сумочка через плече сумка клатч чорна з червоним замша рептилія+шкірзам

830 ₴
- В наявності
- Код: 1201-530/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка через плече сумка клатч чорна з червоним замша рептилія+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Класика!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші з тисненням під рептилію та якісного шкірозамінника. У сумочки три основних відділу з підкладкою на трьох блискавках. Всередині кишеня на блискавці і кишеню для телефону. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 19 см, ширина по дну 24 см. Ремінець при максимальному збільшенні - 150 см.
Фурнітура срібло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 830 ₴






