Замшева сумка класична сумочка графіт натуральна замша+шкірзам

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1036-410/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева сумка класична сумочка графіт натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Місткий і в той же час дуже акуратна жіноча сумка, виконана з натуральної замші і структурного шкірозамінника. У сумки три відділення. Одне (середня) на блискавці з підкладкою. Два без підкладки на магнітах. Всередині кишеня для телефону, дві кишені на блискавці.
Розміри: 29 см ширина по дну, 33 см ширина по верху, 26 см висота 13 см глибина. Висота ручок - 15см. Довгий нерегульований ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральна шкіра + кожзам |
- Ціна: 880 ₴






