Велика бежева жіноча сумка під рептилію формат А4 міська на плече модна екошкіра

890 ₴
- В наявності
- Код: 0483-600/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика бежева жіноча сумка під рептилію формат А4 міська на плече модна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виконана з якісної екошкіри з тисненням під рептилію. Сумка має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Висота ручок 25 см. В комплекті йде регульований довгий ремінь.
Розміри: 30 см ширина по дну, 39 см ширина по верху, 26 см висота, 13 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 890 ₴









