Сумка жіноча синя замшева красива класична натуральна замша+шкірзам

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2049-490/18
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча синя замшева красива класична натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна невелика сумка, виконана з натуральної замші структурного і якісного шкірозамінника. У сумки три відділення: середнє основне відділення на блискавці. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 26 см ширина по дну, 32см ширина по верху, 22см висота 11см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
- Ціна: 870 ₴



