Жіноча сумка середнього розміру міська модна комбінована сіра замша+екошкіра

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70390-780/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру міська модна комбінована сіра замша+екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка, актуальної форми, виконана з натуральної замші та якісної екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині кишеня на блискавці і відкрита кишеня.
Попереду з обох боків дві кишені на блискавці. На звороті кишеня на блискавці. У комплекті довгий ремінь, довжина 112 см.
Розміри: 27 см ширина по дну, 28 см ширина по верху, 24,5 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 050 ₴









