Замшева жіноча сумочка невелика сумка через плече чорна натуральна замша + кожзам

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0380-325/15
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумочка невелика сумка через плече чорна натуральна замша + кожзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. У сумочки три основних відділів із підкладкою на трьох блискавках. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 18 см, ширина 25 см, глибина — 9 см. Ремінець за максимального збільшення — 150 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
| Стиль | Романтичний |
- Ціна: 750 ₴









