Жіноча шкіряна сумка велика сумка-шопер чорна натуральна шкіра

1 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0232-111
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка велика сумка-шопер чорна натуральна шкіра
Розміри сумки:44х30х15см
Висота довгих ручок - 28 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна шкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 1 850 ₴








