Сумка жіноча середня модна міська класична капучино шкірозамінник

695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73772-305/52
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча середня модна міська класична капучино шкірозамінник
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка та водночас дуже акуратна жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумки три відділення. Одне (середнє) на блискавці з підкладкою. Два без підкладки на магнітах. Усередині кишеня для телефона, дві кишені на блискавці.
Розміри: 29 см ширина по дну, 33 см ширина зверху, 26 см висота, 13 см глибина. Висота ручок — 15 см. Довгий ремінець.
Фурнітура — темний нікель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурний |
| Матеріал | Кожзам |
| Тип сумки | Городская |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 695 ₴







