Напівкругла сумка клатч маленька жіноча сумочка кросбоді рептилія чорна замша + екошкіра

885 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0819-420/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівкругла сумка клатч маленька жіноча сумочка кросбоді рептилія чорна замша + екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Маленька ніжна жіноча сумочка цікавої напівкруглої форми. Виготовлена з натуральної замші з тисненням під рептилію і гладкої екошкіри. Має одне відділення під двома блискавками. Усередині перегородка на блискавці, кишеня на блискавці та відкрита кишенька.
Розмір сумочки: 22 см ширина, 17,5 см висота, 8,5 см глибина
У комплекті довгий регульований ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 885 ₴









