Велика жіноча сумка шоппер міська модна чорна з червоним екошкіра пітон

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-460/11
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шоппер міська модна чорна з червоним екошкіра пітон
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виготовлена з турецької екошкіри з тисненням під пітона. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і 2 кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Висота ручок 19 см. У комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 130 см. Фурнітура темне срібло.
Розміри: 28 см ширина по дну, 38 см ширина зверху, 29 см висота, 14 см глибина. Висота ручок 19-24 см (довжина регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 790 ₴



