Жіноча чорна замшева сумка клатч через плече маленька сумочка натуральна замша + екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76939-585/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна замшева сумка клатч через плече маленька сумочка натуральна замша + екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки три відділення, кожне під своєю блискавкою. Усередині відкрита кишеня. На зворотному боці кишеня на блискавці.
- Розмір сумочки: ширина 23 см, висота 17 см, глибина 10 см
- У комплекті довгий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 820 ₴









