Замшева чорна жіноча сумка містка комбінована класична натуральна замша + кожзам

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 74772-630/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева чорна жіноча сумка містка комбінована класична натуральна замша + кожзам
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Містка та водночас дуже акуратна жіноча сумка, виготовлена з натуральної замші та структурного шкірозамінника. У сумки три відділення. Одне (середнє) на блискавці з підкладкою. Два без підкладки на магнітах. Усередині кишеня для телефона, дві кишені на блискавці.
Фурнітура — нікель.
Розміри: 29 см ширина по дну, 33 см ширина зверху, 26 см висота, 13 см глибина. Висота ручок — 15 см. Довгий нерегульований ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 870 ₴







