Велика жіноча сумка мішок комбінована стильна чорна натуральна замша + шкірозамінник

960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 74827-700/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка мішок комбінована стильна чорна натуральна замша + шкірозамінник
Відправка Новою та Укпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Зручна стильна жіноча сумка на щодень, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою. Усередині дві кишені на блискавці та кишеня для телефона. На зворотному боці кишеня на блискавці. Спереду з боків сумочки кишені на блискавці.
Розміри: 32,5 см ширина по дну, 36 см ширина по верху, 29,5 см висота, 14 см глибина. Довжина ручки — 56 см. Довжина ременя 118 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1180 мм |
| Довжина ручок | 560 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 960 ₴








