Жіноча сумка замшева велика міська стильна шопер чорна замша + екошкіра

990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0232-490/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка замшева велика міська стильна шопер чорна замша + екошкіра
Відправляємо Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка! Сумка 2 в 1!
Містка модна сумка, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків усередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 990 ₴









