Жіноча замшева сумка квадратна стильна комбінована чорна з червоною замшею + кокоса

860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4571-435/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча замшева сумка квадратна стильна комбінована чорна з червоною замшею + кокоса
Відправляємо Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумка лаконічної квадратної форми, виготовлена з натуральної замші спереду та гладкої якісної екошкіри ззаду. Має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня и кишеня на блискавці. З боків відкриті відділення-кишені.
Поміщається формат А4.
До комплекту входить знімний регульований довгий ремінь — 135 см.
Розміри: 31 см ширина, 27 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Замша + екошкіра |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 860 ₴





