Жіноча сумка саквояж містка міська стильна на широкому ремені чорна з червоним шкірозамінником

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4139-340/25
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж містка міська стильна на широкому ремені чорна з червоним шкірозамінником
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Стильна новинка!
Дуже зручна за своєю формою та містка жіноча сумка — прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти із собою сумочку більшу. Модель виготовлена з якісного структурного шкірозамінника, спереду декор із лакованої екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефона та дві кишені на блискавці. На лицьовій стороні кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розмір сумки 35х28х15 см. Висота ручок 14 см. У комплекті широкий плечовий ремінь (110 см із карабінами).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
- Ціна: 770 ₴



