Жіноча сумка саквояж стильна на широкому ремені чорна з червоною натуральною замшею + кожзам

1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4139-440/21
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж стильна на широкому ремені чорна з червоною натуральною замшею + кожзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Стильна новинка!
Дуже зручна за своєю формою та містка жіноча сумка — прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти із собою сумочку більшу. Модель виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінник, спереду лаковий козирок або козирок зі шкірозамінника. У сумки одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефона та дві кишені на блискавці. На лицьовій стороні кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розмір сумки 35х28х15 см. Висота ручок 14 см. У комплекті широкий плечовий ремінь (110 см із карабінами).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 100 ₴





