Жіноча замшева сумка з двома ременями зручна сумочка середня капучино замша + ніжзам

960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0439-730/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча замшева сумка з двома ременями зручна сумочка середня капучино замша + кожзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші спереду та якісного структурного шкірозамінника ззаду. У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Усередині кишеня для телефона та внутрішня кишеня на блискавці. Попереду дві кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 22 см, ширина — 27 см, глибина — 12 см.
У комплекті два ремені: широкий тканинний нерегульований — 120 см і регульований ремінь зі шкірозамінника — 120 см
Зроблено з любов'ю в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 960 ₴




