Жіноча сумка з клатчем комплект міський зручний 2 в 1 капучино шкірозамінник

640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022-430/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з клатчем комплект міський зручний 2 в 1 капучино шкірозамінник
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має один основний відділ на блискавці без підкладки. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець можна пристібати як до сумки, так і до косметички.
Розміри:
- Розміри сумки: 28 см ширина, 24 см висота. 13 см глибина.
- Розмір клатча: 14*17см.
- Висота ручок 15 см
- У комплекті знімний регульований плечовий ремінь.
- Максимальна довжина ременя 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 640 ₴






