Велика жіноча сумка стильна шопер міська модна бежева екошкіра

790 ₴
- В наявності
- Код: 0217-13
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка стильна шопер міська модна бежева екошкіра
Розміри сумки:38х29х14см
Висота ручок – 19см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал –екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 790 ₴



