Сумка жіноча біла містка модна міська молодіжна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0120-395/6
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча біла містка модна міська молодіжна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Лаконічна жіноча сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Розмір сумочки: 32 см ширина внизу, 35 см ширина по верху, 28 см висота, 11 см глибина. Довжина плечового ременя 95 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 750 ₴

