Невелика жіноча сумочка через плече красива сумка класична кремова екошкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7834-560/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумочка через плече красива сумка класична кремова екошкіра
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри. У сумочки три основні відділи з підкладкою, всередині кишеня для телефона та внутрішня кишеня на блискавці. У клапані під блискавкою кишеня.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 17 см, ширина - 25см, глибина — 9 см.
Довжина короткої ручки 52 см. У комплекті знімний ремінь 136 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Довжина ручок | 52 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Кремовий |
- Ціна: 780 ₴






