Жіноча сумка валізка з двома ременями сумочка через плече гарна бежева шкірозамінник

895 ₴
- В наявності
- Код: 0268-520/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка з двома ременями сумочка через плече гарна бежева шкірозамінник
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Усередині кишеня для телефона та внутрішня кишеня на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 18 см, ширина — 27 см, глибина — 13 см.
У комплекті два ремені, один зі шкірозамінника завдовжки 105 см, другий широкий тканинний знімний ремінь завдовжки 100 см, завширшки 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 895 ₴



