Жіночий рюкзак молодіжний міський рюкзачок модний жовтий шкірозамінник

685 ₴
- Немає в наявності
- Код: D548-440/6
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильно!!
Жіночий рюкзак молодіжний міський рюкзачок модний жовтий шкірозамінник
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний модний жіночий рюкзак, виготовлений із якісного структурного шкірозамінника. Рюкзачок має один основний відділ із підкладкою на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона. З лицьового боку — кишеня на блискавці. З тильного боку рюкзака кишеня на блискавці.
Розміри рюкзака: Висота — 31 см, ширина по дну — 26 см, глибина — 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Да |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 685 ₴




