Велика жіноча сумка на плече з косметичкою модна шопер темно-бежева шкірозамінник

740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3409-330/9
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка на плече з косметичкою модна шопер темно-бежева шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка сумка, виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумки один основний відділ на блискавці. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець з ланцюжком можна пристібати як до сумці так і до косметичці.
Розміри сумки: 26 см ширина по дну, 31 см ширина по верху, 25 см висота, 15 см глибина
Розміри клатча: 18 ширина, 18 висота, глибина 10 см
Довжина ремінця - 115 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
- Ціна: 740 ₴


