Жіноча сумочка з ланцюжком невелика сумка через плече пудрова шкірозамінник

670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0380-450/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка з ланцюжком невелика сумка через плече пудрова шкірозамінник
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Накложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Класика!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три основних відділів із підкладкою на трьох блискавках. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 19 см, ширина 25 см, глибина — 10 см. Ремінець за максимального збільшення — 150 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 670 ₴





