Жіночий рюкзак міський молодіжний сумка-рюкзак із планкою бежевий екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0707-370/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак міський молодіжний сумка-рюкзак із планкою бежевий екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Накложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Стильний модний жіночий рюкзак, виготовлений із якісної гладкої екошкіри. Рюкзак має одне відділення на блискавці зі щільною підкладкою. Усередині перегородка на блискавці, кишеня для телефона та кишеня на блискавці. На лицьовій стороні кишеня на магнітах. На зворотному боці (на спинці) кишеня на блискавці.
Розмір рюкзака: 26 см ширина по дну, 30 см висота, 11,5 см глибина. Плечові лямки регулюються, можна носити як сумку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 880 ₴








